שרותי המפעל

 

חברת מ.ברזילי מתמחה ביצור זיווד אלקטרוני ומכלולים מכנים מדויקים לתעשייה. החברה פועלת לשכלול, שיפור והתעדכנות בתחום התמחותה. מערך היצור מבוסס על פעילות ממוחשבת החל משלב התכנון ההנדסי וכלה בתהליכי הייצור הייחודיים אשר קיימים במפעל.
 
כל תהליכי התכנון והיצור נעשים במחלקות השונות בחברה תוך ליווי ופיקוח קפדני של אנשי בקרת האיכות, עד לשלב המוצר המוגמר ובבאמצעי היצור המתקדמים העומדים לרשותינו במחלקות השונות:
 
מחלקת הנדסה ופיתוח
מהנדסי החברה המנוסים בעלי ידע וניסיון בתחום עיבוד פח ואינטגרציה לחלקי אלקטרוניקה ומתכת את כל דרישת הלקוח מעבדים מהנדסי החברה תוך שיתוף צמוד ומלא ובהתאם לרצונו של הלקוח התכנון מבוצע בעזרת תוכנות תיב"מ SOLID ומאפשר יצירת תיק מוצר על כל מרכיביו כולל מידול ושרטוטים מפורטים. מחלקת ההנדסה במפעל תוכננה על מנת לתת מענה לכל דרישות הלקוח.
 
מחלקת לייזר
במחלקת הלייזר במפעל קיימות מכונות לחיתוך בקרן לייזר מכונת הלייזר תוצרת TRUMPF גרמניה בעלת שולחן מתחלף אשר מאפשר את פריקת החלקים אשר נחתכו ללא כל עצירה וללא כל הפרעה להמשך חיתוך בגיליון הפח הבא. המכונה מצוידת בטוען פחים אוטומטי אשר מאפשר לטעון פחים למכונה במשקל של 350 ק"ג מכונות אלו בעלות יכולת לחתוך חומרים שונים כגון: פלדה20מ"מ אלומיניום 10מ"מ, נירוסטה 15 מ"מ.
 
מחלקת כיפוף
במחלקת הכיפוף במפעל קימות מספר מכונות כיפוף CNC תוצרת TRUMPF
בעלות יכולות כיפוף גבוהות במיוחד אשר מאפשרים רמת ביצוע ודיוק בתחום עבודות הזיווד מהגבוהות בארץ.
 
מחלקת ניקוב
לאור הדרישות ההולכות וגוברות בשוק ליצור חלקים מורכבים בעלויות יצור נמוכות רכש המפעל מערך ניקוב יחיד מסוגו בארץ. מחלקת הניקוב במפעל מצוידת במערך ניקוב תוצרת TRUMPF .
 
מחלקת ליטוש
במפעל קיימת מחלקה לליטוש והורדת גרדים. במחלקה זו עובר כל חלק וחלק טיפול אישי החל מליטושו וכלה בהורדת הצילועים בהקיפו למעשה ניתן לומר שאת מראה החלק ואת המגע החלק שלו מקנים לו בתחנה זו.
 
מחלקת קשיחים
במחלקת הקשיחים במפעל מצויידת במספר מכונות  אוטומטיות תוצרת HAEGER  להחדרת קשיחים על כל סוגיהם וכמו כן מכונות וכלים לסימרור תעופתי
 
מחלקת בקרת איכות
הביקורת במפעל מ.ברזילי נעשית ע"י מבקרים אשר בודקים את החלקים לפי דרישה והתאמתם לשרטוטים ולדרישות הלקוח, הבחינה מתועדת ומצורפת לכל חלק עם יציאתו ללקוח.

פרטי החברה
שם החברה
מ.ברזילי עבודות מתכת בע"מ
כתובת
האופה 20, אשקלון
איש קשר
אפי ברזילי
טלפון
08-6750830
פקס
08-6753777
אימייל
[email protected]

צור קשר דרך האתר

חדשות המפעל